اخبار > کارگاه توانمندی پرسنل اورژانس 115 کنارک در آستانه تعطیلات نوروز در شهرستان کنارک
برگزاری کارگاه یک روزه توانمندیهای بالینی پرسنل امدادی به منظور ارتقای سطح علمی در شهرستان کنارک

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کنارک : کارگاه آموزشی توانمندی پرسنل اورژانس 115 با حضور کارکنان اورژانس شهرستان کنارک در سالن اجتماعات شبکه بهداشت کنارک برگزار شد .

دکتر امیر علی حاجی غفوری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنارک در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت : از آنجایی که آموزش پایه اصلی و رکن اساسی در بحران و حوادث است لذا به منظور خدمات دهی سریع پرسنل اورژانس به آموزش و تمرین نیاز داریم .

 دکتر " حاجی غفوری "، افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنارک ، در خصوص بهداشت، درمان، اورژانس، غذا و دارو، با هماهنگی دانشگاه با یک برنامه منسجم برای ارایه خدمات سلامت به مسافران نوروزی، تمهیداتی انجام داده است.

مهندس نخعی سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان کنارک، گفت: بر اساس روال هر ساله و با توجه به گردش پذیر بودن این شهرستان به ویژه در ایام نوروز، وظیفه و رسالت اصلی ما، ایجاد حس امنیت، آرامش و قوت قلب برای مردم است.

 

مهندس "کامبیز نخعی"، افزود: اورژانس 115 شهرستان کنارک، با آمادگی کامل در طول سال به ویژه در ایام تعطیلات نوروز، با راه اندازی پایگاه های اورژانس و استقرار آمبولانس درون شهری و جاده ای، به مسافران خدمات ارایه می دهد؛ همچنین پایگاه های جاده ای با افزایش لامپ های رنگی و رشته ای روشن در شب، قابل مشاهده برای هموطنان است.

 


1395/12/24 ٢٢:٠٤ News, Notifications, Other, Slider, Events ١٤٩٨٧

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/01/02 9:56
0
0
خدا قوت به همه همکاران محترم و زحمت کش و بی ادعای تیم اورژانس best regards
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آخرین عناوین خبری


محتوای مرتبط